Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 65 din 69 PrimulPrimul ... 556364656667 ... UltimulUltimul
Rezultate 961 la 975 din 1035
    Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    03 oct, 09
    Posturi
    9

Implicit

Avand in vedere ca mai am un setter, si din pacate este o rasa predispusa la torsiune gastrica, am rugamintea sa imi recomandati o clinica NON-STOP (care sa dispuna de aparatura buna) si un doctor profesionist, in care as putea avea incredere in cazul in care voi mai avea vreodata o urgenta! Doctor curent am, insa din pacate nu raspunde in afara programului. Nu mai vreau sa treaca niciun animal prin experienta trecuta!
    Multumesc

Banned
    Data inscrierii
    11 dec, 02
    Locație
    Tg. Mures
    Posturi
    15,964

Implicit

Citat Postat de ariadnadatcu Vezi post
    Nu i-au facut perfuzii cu sange, au spus ca nu au rezerve de asa ceva...si animalul pierduse foarte mult!
    Nu exista asa ceva la nicio clinica, de niciunde.
    In situatii deosebite, cand un caine necesita o transfuzie, proprietarul cauta un alt caine donator, de la care se face, pe loc, recoltarea.

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    01 sep, 11
    Locație
    Juan le Pins
    Posturi
    914

Banned
    Data inscrierii
    11 dec, 02
    Locație
    Tg. Mures
    Posturi
    15,964

Implicit

Multumesc, malard!

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    13 sep, 12
    Posturi
    1

Implicit

caut veterinar bun in pipera ! ma poate ajuta cineva.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    07 oct, 12
    Posturi
    1

Implicit

Dr. Tomuta Alexandru
    CLINICA VETERINARA VETCON
    Mob: 0761/663577
    Fix/Fax: 0369/452564
    Str. Justitiei nr 16 SIBIU
    VIS A VIS BISERICA DIN GROAPA
    vetcon@cabinetveterinarsibiu.org
    www.cabinetveterinarsibiu.org

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    15 sep, 10
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    7

Implicit

0724-192-296 NON-STOP!!! Reduceri deplasari, servicii. SERVICII MEDICALE VETERINARE DE URGENTA (CONSULTATII LA DOMICILIU, RECOLTARI ANALIZE, ADMINISTRARE TRATAMENTE, VACCINARI, BANDAJARI, PET TAXI, LIVRARI HRANA LA DOMICILIUL DVS,etc.), SERVICII DE CALITATE, PRETURI AVANTAJOASE. IN BUCURESTI SI/SAU IMPREJURIMI.

Modificat Marilena.B

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    17 mai, 12
    Posturi
    24

Implicit

a ajuns cineva la cabinetul MULTIVET din Sos. Mihai Bravu si daca da, poate sa-mi zica vreo parere despre medicii de acolo?.Multumesc

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    21 sep, 10
    Varsta
    25
    Posturi
    6

Implicit

Trebuie sa.i gasesc motanulul meu de 12 ani
    un veterinar bun fiindca are diabet,cistita si rinichi ptozati.Ma puteti ajuta ?

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    01 sep, 11
    Locație
    Juan le Pins
    Posturi
    914

Implicit

Daca ne spui din ce oras esti?

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    28 apr, 06
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    8,616

Implicit

Citat Postat de delia_pisy Vezi post
    Trebuie sa.i gasesc motanulul meu de 12 ani
    un veterinar bun fiindca are diabet,cistita si rinichi ptozati.Ma puteti ajuta ?
    Daca esti din Bucuresti, iti recomand pe dra dr. Cristina Fernoaga. O poti gasi la FMV, dar dupa-amiezele lucreaza si la cabinetul Canivet, str. Ciresului, nr. 35, sector 2, zona Delea Veche-Agricultori. Numarul de telefon al cabinetului este0722513422. Poti suna ca sa afli detalii si, eventual, sa te programezi... (Cred ca este cea mai buna in materie de diabet!).

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    29 nov, 12
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    31
    Posturi
    10

Implicit

salutare,

o recomandare pentru sector 6? azi iau motanelul si vreau sa-l duc la o consultatie generala

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    30 ian, 10
    Varsta
    52
    Posturi
    4

Implicit

In Cluj ma ajuta cineva cu o recomandare va rog? Am un pisic cu un ochi umflat si din cate am inteles pe cine am intrebat cunoscator in domeniu exista sanse sa fie nevoie de operatie pt scoaterea ochiului asa ca as vrea sa ma duc la cineva pentru care aveti cuvinte de lauda.

Multumesc

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    29 nov, 12
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    31
    Posturi
    10

Implicit

Am fost pana la urma la SanitaVet, pe Valea Oltului, nu mi l-a recomandat nimeni, am cautat unul sa fie aproape de casa si rau am facut...

Normal ca si-au dat seama de la prima vedere ca suntem incepatori si probabil ne-au facut preturile pe loc, spun asta pentru ca mi se pare ca dam cam multi bani la aceste vizite.

Prima vizita, 150 lei = deparazitat extern / intern (cu pastila mea), taiat unghii, consultatie generala, cantarit.

A doua vizita, 130 lei = aprox 60 lei vaccinul, 35 lei acea lamela si inca vreo 20-30 o folie cu 10 vitamine

Intre timp am gasit un alt cabinet chiar in spatele blocului, dar tot sunt curios daca ne-au ars cei de la SanitaVet la bani sau nu, poate imi da cineva un raspuns daca ati ajuns pe acolo

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    05 nov, 03
    Locație
    Monte Carlo
    Posturi
    16,695

Implicit

Citat Postat de aristocats Vezi post
    In Cluj ma ajuta cineva cu o recomandare va rog? Am un pisic cu un ochi umflat si din cate am inteles pe cine am intrebat cunoscator in domeniu exista sanse sa fie nevoie de operatie pt scoaterea ochiului asa ca as vrea sa ma duc la cineva pentru care aveti cuvinte de lauda.

Multumesc
    In cluj aveti o foarte buna facultate de medicina veterinara....

Pagina 65 din 69 PrimulPrimul ... 556364656667 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 2 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */