Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 31 la 34 din 34
    Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    29 iul, 07
    Locație
    Constanta,Romania
    Varsta
    29
    Posturi
    130

Implicit

Eu sunt din Constanta si stau chiar langa Delfinariu,imi pare rau ca am o parere f proasta despre microrezervatie este la fel de cand eram eu mica nu am vazut nici o imbunatatire,ca si delfinariu inafara ca au renovat cladirea prin exterior. Delfinul Max sta acolo intr-un''lighean '' de apa care cred ca nu a fost schimbata de extraordinar de mult timp ,am mers asta vara si apa era verdeeeeeeeeeeeeee nu se vedea mai nimic .....cred ca ar merita mai mult loc si mai curat

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    27 oct, 07
    Locație
    SIBIU
    Posturi
    505

Implicit

poze din zoo sibiu

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    27 oct, 07
    Locație
    SIBIU
    Posturi
    505

Implicit

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    15 dec, 07
    Varsta
    20
    Posturi
    31

Implicit

Nu am fost niciodata in Constanta si nici nu am vazut acea "rezervatie". Dar din cate spuneti voi, se pare ca animalele de acolo o duc foarte rau.

Cel care conduce acel parc zoo ar trebui sa fie constient ca, in primul rand, o rezervatie este un teren mare (Deseori imprejmuit de un gard), in care animalele se hranesc singure si traiesc pe cont propriu, si in al doilea rand, ar trebui sa stie ca toate animalele, fie ca sunt domestice sau salbatice, necesita grija, atentie si SPATIU.

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */