Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 18 din 18
    clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    10 mar, 07
    Locație
    Brasov
    Varsta
    29
    Posturi
    1,598

Implicit

lantul amintirilor e din pct meu de vedere singurul film indian care merita laudat..restul..prea siropoase ptr gustul meu,dar povestea din lantul aminitrilor face toti banii...mai ales ca pe ciuralia...sau cum dracu ii zice melodiei...se danseaza si zilele noastre in discoteci,ala merita vazut,restul.. ma abtin..

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    26 dec, 07
    Posturi
    21

Implicit

Toate ca toate...e adevarat ca in zilele noastre nu poti sa mai vezi Lantul amintirilor pentru ca te plictisesti dar daca cei care nu sunt pasionati de filmele indiene cred ca in ziua de azi nu se fac in India filme cu subiecte actuale, cu muzica extraordinar de buna si pentru diferite genuri...se inseala amarnic. Dragilor, exista filme indiene horror, exista filme indiene de actiune, s.a.m.d. Informatia lipseste.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    15 feb, 10
    Posturi
    1

Implicit Flyer

imi spune si mie cineva unde pot descarca filmul indian "My name is Khan" ? Am vazut cateva faze despre acest film si vreau sa_l vad ... cred ca e sooper... Shahrukh khan are cele mai frumoase filme din India... este cel mai bun actor in ultimii 10 ani ... imi plac filmele lui ....... apropo sper sa primesc raspuns / Tnx all !

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */