Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 1 din 85 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 1275
    clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit Portrete caini!!!

Daca cineva doreste o amintire frumoasa cu animalutul sau,ii pot face tablou pe panza,in uleiuri contra cost,destul de ieftin.Imi oare rau k nu stiu sa pun poze cu tablouri,daca ma invata cineva,pun...dau mai multe detalii daca doriti.Eu zic ca ar fi foarte frumos sa aveti pt tot restul vietii un portret al prietenului dumneavoastra necuvantator.Adresa mea de mail este. www.pnxart00@yahoo.com. si nr tel.0765396666.

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

[/img]

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

[/img]

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    08 iul, 06
    Locație
    Alba Iulia
    Varsta
    30
    Posturi
    14,736

Implicit

si eu, si nu costa nimic. doar timp, si anume 5 minute

originalul

si portretul:

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    17 apr, 06
    Posturi
    2,382

Implicit

faceti cumva si portrete numai din creion?fara culori?
    daca da, ne puteti da niste preturi pe dimensiuni ca exemplu sa stim cum ne orientam

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

amuzant,e usor sa folosesti programul,dar repet..lucrez pe panza,in uleiuri(culori f scumpe )..sau pe foi speciale cu laviuri,tus,pasteluri,carbuni sau altele ...daca tot ai talent..mai si agata tabloul ala pe un perete

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    08 iul, 06
    Locație
    Alba Iulia
    Varsta
    30
    Posturi
    14,736

Implicit

Citat Postat de pnxart00
    amuzant,e usor sa folosesti programul,dar repet..lucrez pe panza,in uleiuri(culori f scumpe )..sau pe foi speciale cu laviuri,tus,pasteluri,carbuni sau altele ...daca tot ai talent..mai si agata tabloul ala pe un perete
    vorbesti cu una de-o facut facultatea de pictura! stiu cat costa uleiurile si toate celelalte ustesile!

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    08 iul, 06
    Locație
    Alba Iulia
    Varsta
    30
    Posturi
    14,736

Implicit

am uitat sa specific...am incercat si eu ceva asemanator.. dar nu prea sunt clienti pentru asa ceva, din pacate... pre putini, si nu iti scoti banii dati pe uleiuri, panze, rame etc

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

da,chiar acum mi`am luat creioane colorate,si imi place ff mult sa lucrez cu ele.pai sa zicem o coala A4(k trebuie pe foaie) cu portretul..sa zicem de la 300mii.pt ca depinde de animalut,cat este de greu de facut.De ex la un shar pei as lucra mai mult decat la un labrador pt ca are riduri..vad ca ai un scotish terrier...e usor de facut Il pot trimite inramat in sticla.sa zicem 350.dar vb.

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

Citat Postat de lilith
    am uitat sa specific...am incercat si eu ceva asemanator.. dar nu prea sunt clienti pentru asa ceva, din pacate... pre putini, si nu iti scoti banii dati pe uleiuri, panze, rame etc
    Aaaa...nu asta este un hobby,e placerea mea,si daca doreste cineva,macar sa nu ma chinui degeaba.Si exercitiul ma ajuta sa fac cat mai bine.Pe langa astea ma ocup si de decorat baruri,expozitii si altele.si am doar 17 ani

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

Citat Postat de Great_life
    faceti cumva si portrete numai din creion?fara culori?
    daca da, ne puteti da niste preturi pe dimensiuni ca exemplu sa stim cum ne orientam
    creion,scuze,am citit gresit,DA...250

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    21 aug, 06
    Posturi
    468

Implicit

Dar carbune...dimensiuni 2m * 2 m sa zicem.........(simplu ca-s caini cu pielea intinsa )
    esti din Bucuresti ?

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    08 iul, 06
    Locație
    Alba Iulia
    Varsta
    30
    Posturi
    14,736

Implicit

Citat Postat de pnxart00
    Citat Postat de lilith
    Aaaa...nu asta este un hobby,e placerea mea,si daca doreste cineva,macar sa nu ma chinui degeaba.Si exercitiul ma ajuta sa fac cat mai bine.Pe langa astea ma ocup si de decorat baruri,expozitii si altele.si am doar 17 ani
    asa gandeam si eu cand eram de varsta ta, si crede-ma ca e foarte greu... acum presupun ca stai cu parintii, care te intretin ei. dar nu te vor intretine toata viata... e frumos sa fii boem, dar trebuie sa fii si cu picioarele pe pamant.. cand ai sa stai singur intr-o garsoniera prost mobilata, in miros de uleiuri, dizolvante, acrilice, ai sa dormi in pat cu lenjeria murdara de vopsele si pasteluri si ai sa scoti bani cat sa-ti acopri minimul de cheltuieli, atunci ai sa vezi cum e... tocmai de asta am plasat pictura pe planul doi, ca hobby, pentru mine. placerea ca placerea, dar tre' sa mananci si tu o paine...
    mie imi place ca esti boem. ai si talent, daca cele doua picturi de mai sus sunt ale tale. e frumos sa nu ti-l irosesti, dar nici sa faci din asta "cariera" nu prea se merita...

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    23 nov, 02
    Posturi
    1,340

Implicit

spargatori de piata ce sunteti

la sculptura nu se arunca nimeni cu comenzi? ca vad ca deja pe desen si culoare sunt candidati
    eu vi le fac 3 D (ceramica , bronz ,lemn),bagam si textura (blanita artifi si naturala ) poate ma apuc si de impaiat

ceva doritori ?

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 06
    Locație
    BUCURESTI
    Posturi
    2,224

Implicit

Citat Postat de adrianbucurus
    Dar carbune...dimensiuni 2m * 2 m sa zicem.........(simplu ca-s caini cu pielea intinsa )
    esti din Bucuresti ?
    Sunt din Brasov.2m pe 2?ohooo..mare,ce caine,caini?Carbunele e destul de greu de manevrat..si foi de 2 m..nu gasesc,decat daca lipesc :lol.Cea mai mare foaie e duplexul 1m.Trebuie poza si`mi dau eu seama.Cred ca ar fi peste 500.

Pagina 1 din 85 12311 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 2 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */