Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.
Rezultate 1 la 6 din 6
    Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 apr, 07
    Posturi
    15

Implicit Adoptie pui de 3 luni, femela, metis pechinez cu teckel

Buna ziua,

La mine in bloc sta o doamna foarte in varsta care are probleme de sanatate de o luna de zile. A primit in dar un pui metisa pechinez cu teckel
    ca sa-i mai aline singuratatea dar nu se mai poate ocupa de el fiind batrana si bolnava. Puiutul are toate vaccinurile la zi, este deparazitat, este invatata sa faca afara. Este un caine foarte vioi, activ.
    L-as fi luat eu dar eu mai tin inca doi caini
    Nu il vinde il da cadou, cu tot cu lesa, rochita, carnet sanatate. I-am facut poze cu telefonul mobil, dar nu vad aici optiune de inserare poze.

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    30 oct, 06
    Posturi
    20,956

Implicit

morala: NU faceti animale cadou!

revenind la catelusa, pozele ii cresc sansele de adoptie.

pentru asta, cauti Photobucket, de exemplu, este program specializat unde iti faci cont. Dupa ce ai cont, deasupra butonului cu browse exista setarea dimensiunilor, setezi pozele pe 600 cu 400 si nu stiu cat, altfel sunt incompatibile cu pagina de net.
    descarci pozele acolo.
    sub fiecare poza sunt cateva campuri, dai copy pe cel in dreptul caruia scrie IMG CODE.
    deschizi mesajul de aici si in cadrul lui pui cu paste poza. Inainte de a trimite pozele, ai jos functia previzualizare, o folosesti sa vezi daca pozele sunt ok. Apoi ii dai trimite.

daca nu reusesti, gasim noi o modalitate...

succes micutei...

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    09 aug, 06
    Locație
    bucuresti
    Posturi
    2,109

Implicit

mai bine zis , nu se dau animale tinere si nici adulte batranilor ;

am facut si eu greseala asta acum 2 ani ... o batranica a insistat mult sa adopte o puiuta superba iar eu in disperare de cauza , i-am dat-o ...

am gresit ..

batranii depind de copii lor adulti care de cele mai multe ori nu sunt de acord cu animale in casa , plus ca nu se stie niciodata cu sanatatea , iar bietele animalutze ajung din nou fara stapan ...
    "nu te certa niciodata cu un prost !
    te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta !"

User exclus
    Data inscrierii
    14 mar, 03
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    9,772

Implicit

Citat Postat de teckel
    morala: NU faceti animale cadou!
    imi permit o completare
    si NU mai inmultzitzi ciini fara rasa !
    este cu sigurantza "cadoul" vreunei vecine "bine" sfatuita de vet sa lase catzeaua sa fete macar o data, pe care batrina nu l-a putut refuza

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    25 apr, 08
    Posturi
    1

Implicit metis pechinez teckel

Daca anuntul mai este valabil, as dori sa adopt catelusa. Demult caut un metis de pechinez cu teckel, am avut un caine asemanator cand eram mica si l-am iubit tare mult. Ma puteti contacta la nr de tel 0726357828 sau la adresa de email oana_zuina@yahoo.com
    Va multumesc!

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    23 oct, 05
    Locație
    bucuresti
    Posturi
    5,286

Implicit

Ruxandra, mai este de actualitate anuntul?
    It is the greatest of all mistakes to do nothing because you can only do little: do what you can!

~Sydney Smith

www.orasulanimalelor.ro/

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top