Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 18

Subiect: Targ de animale?

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    17 sep, 08
    Posturi
    8

Implicit Targ de animale?

Buna ziua tuturor,

As vrea sa aflu si eu daca in Bucuresti mai exista Targ de Animale si unde se tine. Azi dimineata am fost in Colentina, la Parcul Plumbuita, dar nu mai se tine targul acolo.
    De curand mi-am pierdut cainele drag, un bichon maltez de 12 ani si 3 luni si tare as dori sa imi iau altul.

Multam frumos.

User banat definitv
    Data inscrierii
    03 feb, 08
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    34
    Posturi
    1,479

Implicit

Citat Postat de Dexia Vezi post
    Buna ziua tuturor,

As vrea sa aflu si eu daca in Bucuresti mai exista Targ de Animale si unde se tine. Azi dimineata am fost in Colentina, la Parcul Plumbuita, dar nu mai se tine targul acolo.
    De curand mi-am pierdut cainele drag, un bichon maltez de 12 ani si 3 luni si tare as dori sa imi iau altul.

Multam frumos.
    Da,dar NU din Targ,Intra la sectiunea Caini la topicul bichonilor si ia legatura cu CRESCATORII.
    mult succes
    http://www.animale.ro/forum/showthread.php?t=46217 vezi aici ,vei intalni cu siguranta crescatori pasionati de rasa care te vor indruma

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    17 sep, 08
    Posturi
    8

Implicit

Va multumesc pentru raspuns.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    17 oct, 08
    Varsta
    50
    Posturi
    8

Smile Targul De Animale

Citat Postat de Thaly Vezi post
    Da,dar NU din Targ,Intra la sectiunea Caini la topicul bichonilor si ia legatura cu CRESCATORII.
    mult succes
    http://www.animale.ro/forum/showthread.php?t=46217 vezi aici ,vei intalni cu siguranta crescatori pasionati de rasa care te vor indruma
    targul de animale s-a mutat la SAM EXPO,langa EUROPA

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    17 oct, 08
    Varsta
    50
    Posturi
    8

Talking

Citat Postat de Thaly Vezi post
    mult succes
    TARGUL S-A MUTAT LA sam expo,LANGA europa

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    17 oct, 08
    Varsta
    50
    Posturi
    8

Arrow

Citat Postat de Dexia Vezi post
    Buna ziua tuturor,

Multam frumos.
    targul s-a mutat la SAM EXPO ,LANGA europa

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    28 apr, 06
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    8,610

Implicit

La 1 martie se re-deschide Targul de adoptii de la parcul Obor, organizat de asociatia Robi, in colaborare cu Primaria sect.2.

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    28 apr, 06
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    8,610

Implicit

La adaposturi NU ai incercat? Sunt foarte multi caini de rasa, abandonati si preluati de adaposturi (asociatii sau ecarisaj) sau pur si simplu gasiti pe strada si dusi la adapost... Sau gasiti de voluntari si gestionati acasa...
    Ai pus anunturi pe la pet-shop-uri si pe la cabinetele veterinare?
    Posteaza SI pe forumul asta!!! La sectiunea cu pricina!

Niciodata nu stii de unde iti sare norocul...

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    21 mai, 07
    Posturi
    942

Implicit

De exemplu, aceasta frumoasa si fericita bichonica pe nume Zuzuca a fost salvata de pe strada... si ca ea sunt multi altii...

asa arata cand a fost gasita...

parca e mult mai frumos sa salvezi o viata, decat sa o cumperi, zicem noi... nu fetelor?

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    18 dec, 07
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    29
    Posturi
    6,676

Implicit

Delia,micuta Zuzuca si-a gasit stapan?
    "Some people are alive simply because it's against the law to kill them"

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    21 mai, 07
    Posturi
    942

Implicit

O da Deissima draga, si-a gasit cel mai bun stapan posibil este f fericita si rasfatata si mofturoasa ce n-ai vazut a meritat asteptarea! adoptia s-a realizat acum vreo 3 luni... ea a fost gasita undeva prin martie 2008... a durat, dar a meritat din plin! De-ar da Dumnezeu adoptatori mai multi ca tanarul care a infiat-o pe Zuzuca! este una dintre cele mai reusite adoptii ever!

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    03 iul, 08
    Posturi
    108

Implicit

auzi in ce zi si la ce ora este deschis targul

ma scuzati de oftopic

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    29 iun, 09
    Posturi
    1

Implicit buna

am eu pui de bichon maltez mai am 4 catelusi de vanzare daca mai esti interesata

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    04 oct, 06
    Posturi
    137

Implicit intrebare targ

buna,
    imi puteti spune unde anume este targul de animale?pe unde e sam expo si care e programul targului?eu am pui de setter englez carora tb sa le gasesc stapan.multumesc

User exclus
    Data inscrierii
    24 apr, 07
    Posturi
    6,466

Angry Rusine!

Citat Postat de Nydiacris Vezi post
    buna,
    imi puteti spune unde anume este targul de animale?pe unde e sam expo si care e programul targului?eu am pui de setter englez carora tb sa le gasesc stapan.multumesc
    Nu ai pui de setter englez! Daca ar fi fost de rasa ar fi avut pedigree si te-ai fi bucurat si de sprijinul asociatiei chinologice in gasirea unui stapan adecvat.

Ai niste bieti pui de caine, rezultati ca urmare a inconstientei si nesimtirii de care ai dat dovada nesterilizandu-ti cateaua. Ii duci in targ? Eutanasiaza-i! E mult mai uman. O sa-i lasi pe strada daca nu iei bani pe ei, nu?
    Imi este scarba de oamenii ca tine. E plina strada de animale nedorite, nascute............asa..........ca ne-a fost lene sa sunam la o organizatie sa ne ajute cu sterilizarea. Asta evident in situatia in care banii ar fi fost o problema.

Evident, astept cu mare interes o interventie gen poveste lacrimogena, cum ca faceti parte din categoria asistatilor social si ca biata catelusa musai isi dorea sa faca pui

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */