Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 37
    MODERATOR
    Data inscrierii
    05 nov, 07
    Locație
    Arad
    Varsta
    27
    Posturi
    4,974

Implicit Targuri Pasari Nationale / Internationale!

Duminica 08.03.09 va incepe targul de la Monor din Ungaria!
    10 zebre australiene, 4 pescarusi japonezi, 30 perusi, 18 cantatori, 8 kakariki, 40 nimfe, 6 micul alexandru, 6 marele alexandru, 14 roselle, 4 penanti, 2 papagali calugari, 2 barrabanzi, 6 turturele diamant,2 papagali rege, 2 papagali berg, 2 papagali cap de pruna, 2 papagali bernard.

www.youtube.com/user/b64lrm
    www.neluturosu.sunphoto.ro

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    11 iul, 08
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    35
    Posturi
    249

Implicit

Cand va mai avea loc targul de la Monor?

MODERATOR
    Data inscrierii
    05 nov, 07
    Locație
    Arad
    Varsta
    27
    Posturi
    4,974

Implicit

Tot la doua saptamani duminica. Poti incepe sa calculezi din 8.
    10 zebre australiene, 4 pescarusi japonezi, 30 perusi, 18 cantatori, 8 kakariki, 40 nimfe, 6 micul alexandru, 6 marele alexandru, 14 roselle, 4 penanti, 2 papagali calugari, 2 barrabanzi, 6 turturele diamant,2 papagali rege, 2 papagali berg, 2 papagali cap de pruna, 2 papagali bernard.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    18 mar, 09
    Posturi
    1

Thumbs down

Citat Postat de nelutu.rosu Vezi post
    Tot la doua saptamani duminica. Poti incepe sa calculezi din 8.
    nu stiu cum spui ca tot la doua saptamani este targ la Monor ca eu am fost azi 22 o3 2009 si nu era nici un targ,cred ca trebuie sa te mai informezi si eu sa nu mai plec de nebuna dupa spusele la oricine ,daca este cineva de credinta sa-mi spuna concret cand este urmatorul targ la Monor ar ramane recunascatoare ,Multumesc

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    22 sep, 08
    Locație
    timisoara
    Varsta
    36
    Posturi
    37

Implicit

cred ca e in 5 aprilie,nu stiu sigur dar am auzit de la mai multi crescatori si am vazut si pe un site din ungaria

MODERATOR
    Data inscrierii
    05 nov, 07
    Locație
    Arad
    Varsta
    27
    Posturi
    4,974

Implicit

Citat Postat de vama_cornelia Vezi post
    nu stiu cum spui ca tot la doua saptamani este targ la Monor ca eu am fost azi 22 o3 2009 si nu era nici un targ,cred ca trebuie sa te mai informezi si eu sa nu mai plec de nebuna dupa spusele la oricine ,daca este cineva de credinta sa-mi spuna concret cand este urmatorul targ la Monor ar ramane recunascatoare ,Multumesc
    Eu informatia am avut-o de la un alt crescator, care a si fost anul asta la Monor.
    Daca s-a intamplat cum precizezi imi cer scuze, iar data viitoare voi verifica mai multe surse inainte sa anunt!

Inca odata regret situatia care s-a creat!

Numai bine,

Nelutu

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    30 nov, 08
    Varsta
    47
    Posturi
    17

Implicit

Citat Postat de vama_cornelia Vezi post
    ....fara dar shi fara poate...pe 5 aprilie.....

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    06 dec, 02
    Locație
    Roman / Bacau
    Posturi
    2,345

Implicit

Vrem si noi ceva fotografii de la cei care au fost la expozitiile de pasari din Monor!
    Numai bine!
    Dragostea care o daruim mai departe este singura care o pastram pentru noi! - E.G.H.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    05 apr, 09
    Posturi
    71

Implicit Pet Expo 2009

14 - 17 MAI Pet Expo 2009 la Sala Polivalenta in Bucuresti

Program: Joi 14 mai 10.00 - 19.00
    Vineri 15 mai 10.00 - 19.00
    Sambata 16 mai 10.00 - 19.00
    Duminica 17 mai 10.00 - 16.00

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    12 mai, 09
    Varsta
    34
    Posturi
    30

Implicit

La acest Petexpo se vor comercializa si papagali?

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    12 mai, 09
    Varsta
    34
    Posturi
    30

Thumbs down

Ce de pasari la Pet Expo 2009!!!!
    Unul singur care vindea papagali si cerea pe un pui de Marele Alexander 1300 lei. )

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    14 nov, 08
    Locație
    Ro-CRAIOVA
    Varsta
    66
    Posturi
    280

Implicit canarii sunt pasiunea mea

Pt cei care n-au fost la MONOR-UNGARIA
    Acolo ,nu este o expozitie,este un TARG.de pasari si animale,plus hrana si seminte.
    Este o suprafata mare ,circa 2 stadioane,ingradita,unde fiecare intra cu masina si-si etaleaza marfa.Este si taxa de intrare.Nu exista sector pt fiecare specie,deci sunt amestecate speciile de pasari cu animale Vanzatorii etaleaza marfa pe jos sau in portbagajul masinii Se deschide
    dimineata devreme si dureaza pana la orele 14-15,aproximativ. E dragut targul,merita vazut odata.In general preturile sunt mai mici ca la noi.De acolo se aprovizioneaza unii.Toamna,in sept-oct-noi,poti sa gasesti si pasari tinere din anul in curs.Succes.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    05 apr, 09
    Posturi
    71

Implicit Pet Expo

Ce este interesant de vazut? Merita? Ce fel de pasari exotice de colivie sau voliera sunt expuse?

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    22 sep, 08
    Locație
    timisoara
    Varsta
    36
    Posturi
    37

Implicit

am fost anu asta de trei ori la monor.aici puteti vedea cateva poze http://ramsor.sunphoto.ro/targ_monor_5_apr_2009

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    18 ian, 09
    Locație
    Buzau
    Varsta
    28
    Posturi
    220

Implicit pet expo

am fost si eu astazi la pet expo la sala polivalenta...pentru inceput intrarea este 10 ron
    am sa va pun o fotografie si cu programul lor daca va intereseaza
    animalute...pisici...foarte multe rozatoare, foarte multi pesti, cateva pasarele, reptile, tarantule, cam atat
    am facut cateva poze pe care vi le arat si voua, imi cer scuze pentru calitatea lor
    in schimb m-am interesat de mancare pentru cresterea puilor(am aflat ca se comercializeaza si la noi) am primit cataloage de la 2 firme, una din ele distribuie produse in toata tara, poate unii din voi deja o cunoasteti A&S Superior Nutrition, iar cealalta doar in bucuresti Innovet.
    daca doriti adresa sau numar de telefon ma puteti contacta pe PM
    mancare pentru pasari era de toate felurile asadar, dar pasari putine (trei pasarele in genul zebrutelor, dar nu ma intrebati ca nu stiu ce erau,oricum nu zebrute; un jaco, si ce mai vedeti prin poze)
    daca doriti sa mergeti decizia este a voastra, desi daca nu sunteti din bucuresti nu va sfatuiesc sa bateti drumul degeaba
    aaa si pestiutii, erau prea comici
    Imagini atașate Imagini atașate

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •