Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Rezultate 1 la 11 din 11
    Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 mar, 09
    Varsta
    38
    Posturi
    94

Implicit caut un doctor veterinar foarte bun in Judetul Neamt!!!

buna seara. va rog daca poate cineva sa imi recomande un doctor foarte bun in judetul neamt, nu conteaza cat de scump este ci vreau sa fie un profesionist. am doi catei si vreau sa ma duc sa le fac vacinul anual (eventual sa ii si castrez). eu sunt din bucuresti si nu cunosc doctorii din judet. va multumesc!
    Elena

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    28 apr, 06
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    8,611

Implicit

Nu are nimeni vreo sugestie?

Userul Elena09 are nevoie de ajutor!

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 mar, 09
    Varsta
    38
    Posturi
    94

Implicit

Citat Postat de Neguta Vezi post
    Nu are nimeni vreo sugestie?

Userul Elena09 are nevoie de ajutor!
    multumesc Neguta

sper ca pana in vara sa primesc un sfat . ideal ar fi sa fie in zona Targu Neamt sau Piatra Neamt chiar daca e mai departe de localitate. dar, pana la urma nu conteaza. pentru baietii fac orice. vin cu ei si la bucuresti daca e nevoie, desi cred ca ar fi o calatorie f palpitanta, ca sa nu zic stresanta. voi face operatiunile cand ajung in concediu ca ai mei nu au cum. o sa ii transport cu masina mea. ar putea apela la vecini cu masina dar ei nu prea se ofera ca le e frica de baietani

am pus anuntul ca sa aflu din timp

multumesc inca o data!!!
    Elena

Banned
    Data inscrierii
    14 dec, 06
    Locație
    Iasi
    Varsta
    33
    Posturi
    3,894

Implicit

Socrii mei locuiesc in Piatra Neamt iar cainii pe care i-au avut( au si acum un caine) au mers toti la doctorita Dramba. Nu a fost cazul de interventii chirurgicale niciodata, dar stiu sigur ca are clientela( de altfel nu prea ai de ales in acel oras).
    Nu stiu cat de aproape iti este si Bacaul, acolo stiu personal cabinet cu medici buni, parintii mei fiind in Bacau si avand motan.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 mar, 09
    Varsta
    38
    Posturi
    94

Implicit

Citat Postat de deea112 Vezi post
    Socrii mei locuiesc in Piatra Neamt iar cainii pe care i-au avut( au si acum un caine) au mers toti la doctorita Dramba. Nu a fost cazul de interventii chirurgicale niciodata, dar stiu sigur ca are clientela( de altfel nu prea ai de ales in acel oras).
    Nu stiu cat de aproape iti este si Bacaul, acolo stiu personal cabinet cu medici buni, parintii mei fiind in Bacau si avand motan.
    multumesc Deea . este si bacaul aproape, fac o ora si 40 minute cu masina.
    Elena

Banned
    Data inscrierii
    14 dec, 06
    Locație
    Iasi
    Varsta
    33
    Posturi
    3,894

Implicit

In acest caz, daca doctorita din Piatra nu te convinge( eu zic ca poti merge la ea sa discuti macar- iti spun cu siguranta ca e mare iubitoare de animale, dar profesional nu am experienta necesara sa ma pronunt) poti incerca cabinetul Provet din Bacau. Mai multe detalii( adrese, numere de telefon, eventual pareri ale altor proprietari de animale) gasesti si pe internet, la cautare pe google.
    Bafta multa!

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    28 apr, 06
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    8,611

Implicit

Elena09, am luat legatura cu userul rsimion care "e" din zona si m-a indrumat spre doamna Tamara, voluntara pe planul animalelor comunitare si al adapostului din Piatra Neamt. Cu alte cuvinte: cea mai potrivita persoana, care are privirea de ansamblu asupra "lumii medicale veterinare" de acolo.
    Dumneaei mi-a sugerat sa o contactezi telefonic (chiar din vreme, dar mai ales cand vrei sa duci la bun sfarsit cele doua actiuni: vaccinarea si sterilizarea cutzilor)- ca sa te indrume, si mi-a dat permisiunea sa-i postez aici numarul de telefon: 0741.11.96.53.

SUCCES!!!!!!!

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 mar, 09
    Varsta
    38
    Posturi
    94

Implicit

Citat Postat de Neguta Vezi post
    Elena09, am luat legatura cu userul rsimion care "e" din zona si m-a indrumat spre doamna Tamara, voluntara pe planul animalelor comunitare si al adapostului din Piatra Neamt. Cu alte cuvinte: cea mai potrivita persoana, care are privirea de ansamblu asupra "lumii medicale veterinare" de acolo.
    Dumneaei mi-a sugerat sa o contactezi telefonic (chiar din vreme, dar mai ales cand vrei sa duci la bun sfarsit cele doua actiuni: vaccinarea si sterilizarea cutzilor)- ca sa te indrume, si mi-a dat permisiunea sa-i postez aici numarul de telefon: 0741.11.96.53.

SUCCES!!!!!!!
    multumesc mult Neguta. o sa vorbesc din timp cu doamna Tamara. imi pare bine ca am postat aici subiectul ca ma tot gandeam de unde sa aflu informatii

ma bucur ca existati si ca fac parte din aceasta comunitate
    Elena

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    30 ian, 11
    Posturi
    1

Implicit Cabinet Veterinar Minivet Piatra Neamt

Adresa: str. M. Viteazul nr. 34 (Aleea Aurorei) - in spatele Liceului de Informatica
    Telefon/Fax: 0233/224586
    Mobil : 0732/009974- URGENTE
    Mobil : 0721243400 - URGENTE
    Program
    Luni - Vineri 8.00-15.30 17.30-20.00
    Simbata - Duminica 8.00-12.00

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 iul, 10
    Posturi
    2

Implicit buna ziua

Citat Postat de fritzu Vezi post
    Adresa: str. M. Viteazul nr. 34 (Aleea Aurorei) - in spatele Liceului de Informatica
    Telefon/Fax: 0233/224586
    Mobil : 0732/009974- URGENTE
    Mobil : 0721243400 - URGENTE
    Program
    Luni - Vineri 8.00-15.30 17.30-20.00
    Simbata - Duminica 8.00-12.00
    Daca aveti informatii si despre cabinetul dnei. dr. Dramba Lacramioara, as dori si eu nr de telefon al dumneai.
    Multumesc anticipat de raspuns
    o zi buna va doresc

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    01 sep, 11
    Locație
    Juan le Pins
    Posturi
    914

Implicit

la o simpla cautare pe net :

CMV DRAMBA LACRAMIOARA RO, NT, Piatra Neamt, Str. Unirii nr. 2C, tel. 0744297885 , program 9.00:18.00 ,Persoana contact Lacramioara DRAMBA

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */