Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 22
    Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    30 aug, 09
    Posturi
    3

Lightbulb Vand o cusca deosebita pentru chinchile

Vand cusca perfecta pentru dihor domestic sau chinchila

Dimensiuni: spatiu efectiv 85x56x140 (este Mult mai mare decat pare in poze) la care se adauga inaltimea picioarelor si a rotitelor
    - 3 etaje

a fost cumparata de la Maxipet Militari cu 700 ron in luna Iulie - am la ea bon si garantie 2 ani
    este ca noua si in perfecta stare, in prezent are 2 saptamani de folosire iar incepand de azi cel mai probabil va sta goala

are mai multe accesorii (bidon de baut, litiera, hamac, casuta, tuburi, poduri, etc)
    mai adaug gratis si ce-am cumparat eu diverse alte accesorii

o vand cu 500 Ron pentru ca nu mai am animalutul pentru care am cumparat-o

0722.423.000
    Bucuresti
    Imagini atașate Imagini atașate

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    30 aug, 10
    Posturi
    10

Implicit

mai e valabil?

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    02 mar, 09
    Locație
    Timisoara
    Varsta
    23
    Posturi
    1,070

Implicit

Cred ca ai avea mai mult succes daca ai suna la numarul acela. Persoana respectiva nu a mai dat pe forum de cand a postat anunturile.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iul, 10
    Varsta
    26
    Posturi
    12

Implicit cusca

aceasta e cusca norocosului whiz. abia azi a primit-o asa ca nu am avut prea mult timp sa o umplu cu jucarele, dar urmeaza.

la comanda se pot face astfel de custi. contactati-ma daca sunteti interesati, dar si pentru idei si comentarii .
    multumesc
    Imagini atașate Imagini atașate

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    25 mar, 09
    Varsta
    36
    Posturi
    125

Implicit

la ce pret ai achizitionat cusca?

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    01 dec, 03
    Locație
    Constanta, Romania
    Posturi
    207

Implicit

f frumoasa, dar: lemnul nu e lacuit? ca asa pare, cel putin rama. si crezi ca nu o sa o roada?
    That is all

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iul, 10
    Varsta
    26
    Posturi
    12

Implicit

Citat Postat de Skyppy Vezi post
    f frumoasa, dar: lemnul nu e lacuit? ca asa pare, cel putin rama. si crezi ca nu o sa o roada?
    rama e lacuita doar pe exterior, tocmai pentru a nu roade lacul. lemnul e de fag. pretul e 950ron(negociabil). si am si roata acum care ii place la nebunie,si e tot din lemn. Ideea e ca are o casuta in care e si el fericit

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    16 nov, 10
    Locație
    Constanta
    Varsta
    29
    Posturi
    220

Implicit

@me_elby: de unde ai cumparat-o? ma refer la judet ...
    Totusi, evaluand costurile materialelor utilizate mi se pare exagerat de scumpa.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iul, 10
    Varsta
    26
    Posturi
    12

Implicit

din brasov( se poate aduce si in covasna sau chiar in bucuresti) am cumparat-o si pretul e negociabil..

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    16 nov, 10
    Locație
    Constanta
    Varsta
    29
    Posturi
    220

Implicit

Am vorbit cu un crescator din Constanta (Iulian Sersea) si aparent, nici PAL-ul laminat nu ar reprezenta o problema daca nu este ros de animalute.
    Crescatorul are program de socializare cu animalutele ce urmeaza a fi vandute ca animale de companie drept urmare le lasa sa zburde libere... Sincer m-am uitat prin livingul lui si nu are semne de ros.

Aparent daca ii dotez suficient de bine cusca nu vor exista probleme de genul acesta.
    Colturile interioare ale custii voi solicita sa fie rotunjite sau in unghi de 45 de grade astfel incat sa nu isi poata infige dintisorii in ele.
    Oricum, am sa fac o incercare si la primul semn de ros schimb cusca integral.

Ideea principala este aceea ca mobila din living va fi de o culoare (Wenge) ... daca pun fag sau orice alta nuanta va arata teribil. Iar ideea de cusca complet din fier sincer nu ma prea incanta.

Cat despre modelul overall al custii cred ca voi fura design-ul de la me_elby
    Cusca va fi 90 x 60 x 160 cel mai probabil, cu rotite pentru manevrare mai usoara si cu sertar pentru dejectii in partea inferioara.
    Azi ma duc sa dau avansul pentru cadrul custii si va pun poze cand obtin rezultatul
    Trebuie sa imi vina si plasa de Inox pe care am comandat-o.

In weekend ma duc in Delta la pescuit si am sa imi iau si un fierastrau cu mine pentru a "achizitiona" o creanga solida de salcie

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iul, 10
    Varsta
    26
    Posturi
    12

Implicit

super. mult succes. si fii atent la micile praguri de la nivelul etajelor, te vor ajuta mult la curatenie si sa stii ca nu a ros prea mult de cand are cusca, sau cel putin nu se prea vede ) si acum are si o roata tot din lemn pe care alearga de zor. astept poze cu cusca

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    29 iul, 09
    Posturi
    6

Smile

Buna!
    Foarte frumoasa cusca, am o singura intrebare:
    In partea de jos este sticla?

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iul, 10
    Varsta
    26
    Posturi
    12

Implicit

da, e un acvariu. am luat idee pe pe net (youtube - http://www.youtube.com/watch?v=QFg9OpPKVe0) . se si curata usor, nici nu imprastie rumegusul in toata casa si e fain ca il si pot vedea.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    29 iul, 09
    Posturi
    6

Implicit

Super faina ideea
    Ceva in genul acesta voi face si eu...
    Daca ma mai poti ajuta cu cateva raspunsuri....
    Din cate am observat, pe spate este tabla?
    Imi poti da mai multe detalii despre..?
    Daca ai putea sa imi spui ce grosime are sticla...
    Si ultima, te.asi mai ruga sa imi spui ce fel de plasa ai folosit....
    Multumesc frumos!!!
    Oricum, geniala idea!

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iul, 10
    Varsta
    26
    Posturi
    12

Implicit

tabla zincata cat mai subtire ca sa o poti adapta, nu stiu ce grosime are sticla (cred ca e de 5mm) si plasa e de ochiuri de 25/50. sper sa iti fie de folos

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */