Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 122 din 303 PrimulPrimul ... 112120121122123124132 ... UltimulUltimul
Rezultate 1,816 la 1,830 din 4533

Subiect: Oile noaste II

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

Citat Postat de ghitza Vezi post
    ce parere ai avut de berbecul ala brez pe care cerea 1000 euro?
    eu am o parere ffff buna despre breze, dar sa fim seriosi si realisti nu face nimesi bani cu ciocanu sa dea 1000 de euro pe un berbece parerea mea e ca e cam scump in comparatie cu zilele care le traim ...seceta mare si multe altele care lasa de dorit....sunt prieten bun cu proprietaru ce il avea si mi-a zis ca nu vrea sa-l dea si deaia cere atata ....si pana la urma la vandut cu 3800 lei noi ....berbeci au fost pt tot buzunaru ...si chiar frumosi vam zis ffff multi veniti din alte judete ...dar asta e

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

im cardu lui aveau mai multi proprietrari berbeci precum GUSTI DE LA CLUJ ,BATIN DE LA SATU MARE ...tamtariiiiiiiii

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    15 oct, 11
    Locație
    Bucovina
    Posturi
    1,086

Implicit

Citat Postat de danihateg Vezi post
    eu am o parere ffff buna despre breze, dar sa fim seriosi si realisti nu face nimesi bani cu ciocanu sa dea 1000 de euro pe un berbece parerea mea e ca e cam scump in comparatie cu zilele care le traim ...seceta mare si multe altele care lasa de dorit....sunt prieten bun cu proprietaru ce il avea si mi-a zis ca nu vrea sa-l dea si deaia cere atata ....si pana la urma la vandut cu 3800 lei noi ....berbeci au fost pt tot buzunaru ...si chiar frumosi vam zis ffff multi veniti din alte judete ...dar asta e
    nu are nimeni o poza cu acei berbeci ca am inteles ca au fost doi

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    01 mar, 11
    Locație
    jud mures TARNAVENI
    Varsta
    33
    Posturi
    649

Implicit

im cardu lui aveau mai multi proprietrari berbeci precum GUSTI DE LA CLUJ ,BATIN DE LA SATU MARE ...tamtariiiiiiiii
    cred ca nu vb de acelasi berbec. cu acesta de 1000 de euro era un batran care mai avea un carlan si atat

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 ian, 12
    Posturi
    1

Implicit

Pe batran il cheama Nistor si ii din Baru

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    31 ian, 11
    Posturi
    116

Implicit

Nu am facut decat 5 poze ca mi-a scos nevasta cardul din aparatP1070108.jpgP1070110.jpgP1070112.jpgP1070114.jpgP1070116.jpg Mie nu imi plac brezele dar nici nu am vazut ceva sa ma faca sa-mi schimb parerea.In schimb bucalaii erau foarte frumosi .Cu 2000 de ron luai un bucalau frumos.Am vazut breaz pe care de dimineata a cerut 1800 ron si pe la 12 la dat cu 6oo ron.Preturi exagerate pe niste rupturi de oi.Va spun sincer ma asteptam sa vad animale adevarate,dar nu prea am vazut .In concluzie daca e sa-mi iau un berbec bucalau ma mai duc si la anul ,daca nu a fost prima si ultima plimbare la Hateg;vorba unuia "a fost frumos ,dar nu prea".

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    28 dec, 11
    Locație
    Balan, jud. SALAJ
    Posturi
    113

Implicit

Citat Postat de nicualbu Vezi post
    Nu am facut decat 5 poze ca mi-a scos nevasta cardul din aparatP1070108.jpgP1070110.jpgP1070112.jpgP1070114.jpgP1070116.jpg Mie nu imi plac brezele dar nici nu am vazut ceva sa ma faca sa-mi schimb parerea.In schimb bucalaii erau foarte frumosi .Cu 2000 de ron luai un bucalau frumos.Am vazut breaz pe care de dimineata a cerut 1800 ron si pe la 12 la dat cu 6oo ron.Preturi exagerate pe niste rupturi de oi.Va spun sincer ma asteptam sa vad animale adevarate,dar nu prea am vazut .In concluzie daca e sa-mi iau un berbec bucalau ma mai duc si la anul ,daca nu a fost prima si ultima plimbare la Hateg;vorba unuia "a fost frumos ,dar nu prea".
    fiecare cu gusturile lui....
    dar totusi mai asteptam ceva poze.....

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    28 dec, 11
    Locație
    Balan, jud. SALAJ
    Posturi
    113

Implicit

a fost un targ de nu a fost de cand e targu la hateg asa ceva ......tot ce ai vrut incepand de la pauni pana la iepuri....de berbeci refuz sa mai vb .......pana si din calafat au venit aici sa vanda,nu mai zic cluj salaj alba .....ceea ce nu mi se pare corect sa vina si sa vanda aici la noi,noi niciodata nu am fost la ei sa cumparam ....cu siguranta autoritatile competente vor lua masuri anu ce vine
    domnu dani nu stiti cum ii chiama pe cei din salaj care au fost sa vanda????..

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

Citat Postat de lucaflorin Vezi post
    domnu dani nu stiti cum ii chiama pe cei din salaj care au fost sa vanda????..
    nu stiu cum i cheama pt ca nu am vb cu ei .....ei spuneau catre cineva ca sunt din salaj,aveau niste clienti si aia i-au intrebat ca de unde sunt mai multe nu stiu dar oricum aveau multi berbeci la vreo 70 de bucati,da eru mai multi proprietari

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

Citat Postat de Gazz Vezi post
    Pe batran il cheama Nistor si ii din Baru
    Am vazut berbece lu nistor ,cred ca avea undeva la 70 latimea in spate...prea gras nu poate marli,are oi ff bune si mari,de la el le-a luat si SUTEU anu trecut

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

foarte multi bucalai de luncani ....100 a avut numa ANDRESOIU DUMITRU de la orastioara ala ce are 20 0000 de oi.....pot spune ca ai lui au fost cei mai tari berbeci din targ in rasa bucalaie turcana de luncani....iar berbeci breji nu au fost exagerat de multi in comparatie cu alti ani dar na luncanesti au batut recordu

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    07 sep, 12
    Locație
    Blandiana AB.
    Varsta
    28
    Posturi
    31

Implicit

era unu din hateg cu 4 noatini breji pe unu cerea 1500 lei lai vazut?

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

[QUOTE=NIK4X4;3410655]era unu din hateg cu 4 noatini breji pe unu cerea 1500 lei lai vazut?[/QUOeu sunt ala fratele meu

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

si erau cu rosu peste spate? da adresa de mess sa iti dau poze cu ei

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    25 iul, 11
    Varsta
    29
    Posturi
    344

Implicit

era tanar proprietaru lor a noatinilor...

Pagina 122 din 303 PrimulPrimul ... 112120121122123124132 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 20 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */