Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Ajutor

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 dec, 11
    Posturi
    2

Implicit Ajutor

Am gasit vara asta o pisica care s-a dovedit a fi de rasa dar nu stiu ce rasa e.Daca cineva poate sa ma ajute pun mai jos cateva poze cu aceasta.Multumesc anticipat.SDC14361.jpgSDC14430.jpgSDC14517.jpgSDC14653.jpg

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    28 apr, 06
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    8,610

Implicit

Dupa parerea mea, e vorba de o metisa de Norvegiana de Padure!!!

Sa o "stapanesti" cu bine!! Sper ca ai vaccinat-o si ca ai sterilizat-o!!

Am gasit si eu, acum cativa ani, abandonat intr-o stare de sanatate precara (sa nu mai vorbim si de aspectul general!!), un metis de Norvegian de Padure relativ matur, a supravietuit, traieste si acum si are o personalitate deosebita, il admira (si il adora) toti cei care il vad!!!

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    27 dec, 11
    Posturi
    2

Implicit

Multumesc de raspuns vreau sa adun cat mai multe pareri pentru ami forma o idee.

Implicit

Metis de Norvegiana de padure presupune ca avem niste norvegiene de padure in mare regula care se plimba pe strazile Bucurestiului si fac pui la intamplare. De fapt, Norvegienele de Padure din Romania sunt relativ putine, provin din felise cunoscute si nu se plimba pe Corso. Cred ca ai o pisica foarte frumoasa de casa cu par semilung si model tabby (modelul de blana original la pisici).

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    15 dec, 10
    Locație
    B/MS
    Varsta
    4
    Posturi
    186

Implicit

Informații subiect

Utilizatori care navighează