Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Rezultate 1 la 13 din 13
    Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    23 feb, 12
    Posturi
    24

Implicit Hrana catel talie mare

Salutare,as dori si eu parerile voastre legat de hrana pe care ar trebui sa i'o dau catelului meu in varsta de 3 luni (talie mare).As prefera sa'mi recomandati ceva cat mai natural,care considerati voi ca e mai bun.Mentionez ca as dori ca pretul unui kilogram sa nu depaseasca 12 lei.Astept parerile voastre

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    26 mar, 09
    Posturi
    5,102

Implicit

Nu gasesti hrana naturala la 12lei/kg ci la minim 15lei pe kg. La un raport pret/calitate foarte bun ar fi Arden Grange si Guabi. Arden Grange e peste Hills, Royal sau Proplan din punctul de vedere al calitatii si pretul este sub aceste trei.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    23 feb, 12
    Posturi
    24

Implicit

Mersi de sugestie,o sa ma gandesc la varianta arden grange.Oricum 100% naturala nu e niciuna..eu ma refeream intr'o mai mare proportie..de mancarurile astea ce parere ai: Biomill,Dog Chow,Kira,Bewi Dog,Brit? Mi le'au recomandat niste persoane..

Banned
    Data inscrierii
    05 mar, 12
    Posturi
    536

Implicit

cele recomandate de eunice sunt mai bune decat cele mentionate de tine,dar sa stii ca ai putea apela la dieta barf,te-ai gandit la asta?ar iesii cam la acelas pret cu hrana uscata,sau chiar mai ieftin

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    23 feb, 12
    Posturi
    24

Implicit

m'am gandit...insa multe persoane + veterinarul mi'au sugerat macar cat timp e mic sa il tin pe mancare de caini ca sa isi ia substantele necesare din ea..acum nu am idee care ar fi optiunea mai buna pt el

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    05 nov, 03
    Locație
    Monte Carlo
    Posturi
    16,696

Implicit

Citat Postat de Luchius Vezi post
    Mersi de sugestie,o sa ma gandesc la varianta arden grange.Oricum 100% naturala nu e niciuna..eu ma refeream intr'o mai mare proportie..de mancarurile astea ce parere ai: Biomill,Dog Chow,Kira,Bewi Dog,Brit? Mi le'au recomandat niste persoane..
    Brit are o varianta super premium, Brit Care...In rest in afara de Biomill toate sunt medium quality, eu cu Biomill am avut pb cu cateii , beau ingrozitor de multa apa, kk mult cantitativ. Poti incerca, oricum fiecare caine reactioneaza diferit ....S-ar putea sa trebuiasca sa schimbi mai multe marci pana sa gasesti una buna.

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    01 sep, 11
    Locație
    Juan le Pins
    Posturi
    914

Implicit

Eu de Brit Care sunt foarte multumita ,le dau de un an si rezultatele sunt super.

Clasa "Veterani"
    Data inscrierii
    26 mar, 09
    Posturi
    5,102

Implicit

In afara de cele doua recomandate de mine si Brit Care pare a fi de calitate foarte buna. Nu am amintit de ea fiindca mofturosului meu de caine nu i-a placut. E o hrana produsa in Cehia iar Arden Grange e produsa in Marea Britanie. Guabi e din Brazilia. La Arden sunt review-uri foarte apreciative pe site-urile de specialitate plus ca pretul la importator e de putin peste 150 lei sacul de 15kg.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    23 feb, 12
    Posturi
    24

Implicit

multumesc de sfaturi tuturor...deocamdata m-am documentat mai amanuntit si am decis sa ii iau biomill junior maxi iar daca nu evolueaza bine voi trece pe arden grange.Sper ca am luat decizia cea buna

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    26 iul, 08
    Posturi
    4,412

Implicit

Citat Postat de Luchius Vezi post
    multumesc de sfaturi tuturor...deocamdata m-am documentat mai amanuntit si am decis sa ii iau biomill junior maxi iar daca nu evolueaza bine voi trece pe arden grange.Sper ca am luat decizia cea buna
    Ceea ce ai ales este ok, sa speram ca ii merge bine si catelului cu ele. Incearca, treptat, si vezi care e situatia.

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    23 feb, 12
    Posturi
    24

Implicit

Asa am sa fac

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    12 iun, 08
    Posturi
    1,541

Implicit

poate era bine sa spui si ce rasa e cainele...si asta e important in nutritia unui caine....

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    24 mai, 12
    Posturi
    180

Implicit

HappyDog e foarte buna ca raport calitate-pret, e superpremium si e 13 lei/kg. La un sac de 15 kg, pretul pe kg e de doar 10 lei! Hrana e de calitate, fara aditivi, coloranti etc si excelenta pt caini de talie mare si cei de tip giant.

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */