Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Rezultate 1 la 5 din 5
    Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iun, 12
    Posturi
    2

Implicit Adapost Mihailesti

Salutare.Am si eu ceva intrebari legate de adoptarea unor caini care au fost luati din zona unde locuiesc si dusi acolo,vreau sa stiu ce trebuie sa fac sa intru in posesia lor,trebuie sa platesc, mentionez ca erau sterilizati.Va multumesc

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    10 dec, 10
    Posturi
    207

Implicit

Citat Postat de razvan1511 Vezi post
    Salutare.Am si eu ceva intrebari legate de adoptarea unor caini care au fost luati din zona unde locuiesc si dusi acolo,vreau sa stiu ce trebuie sa fac sa intru in posesia lor,trebuie sa platesc, mentionez ca erau sterilizati.Va multumesc
    Nu trebuie sa faci mare lucru. Trebuie sa te duci in adapost luni, miercuri sau vineri intre orele 11-13 si sa-i adopti. Iti trebuie doar buletinul. Daca imi lasi pe m.p. o adresa de maill sau nr. tel. putem sa vorbim in privat sa iti spun exact cum sa procedezi. Esti sigur ca sunt in Mihailesti? Ai dat telefon. Oricum din cate stiu pana luni nu se mai elibereaza caini. Dar daca insisti sa-i ridici pana atunci poate ai nococ.

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    05 apr, 11
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    500

Implicit

Scuza-ma ca intreb, dar ce faci cu ei dupa ce ii scoti de acolo?

Banned
    Data inscrierii
    05 mar, 12
    Posturi
    536

Implicit

sper ca ni ii iei de acolo ca sa ii lasi tot in strada! Mai bine nu ii mai iei,sa stii ca sunt luati cu un motiv,sunt sigura ca a fost o solicitare a co-locatarilor dvs,si inteleg acest lucru,cand stateam la bloc si noi am fost nevoiti sa facem ceva de genul,fiindca cainii erau ff agresivi,dejea era un obicei sa muste pe orcine

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    06 iun, 12
    Posturi
    2

Implicit

Multumesc pentru raspuns,in legatura cu adoptia vreau sa adopt doi caini, unul va merge la un unchi de-al meu la curte iar celalat va merge la un prieten care s-a aratat interesat sa il ia acasa, iar in legaura ca co-locatarii, nu s-a facut nici o sesizare din partea lor pentru ca erau foarte blanzi si chiar ei le aduceau mancare in fiecare zi, am inteles ca au avut actiune de la primaria sector 5 in tot sectorul si stiu sigur ca i-au dus la adapostu' din Mihailesti am informatii de la cei care au venit sa ii prinda si nu au vrut sa ii elibereze din masini pe loc

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */