Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 24
    Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    08 oct, 08
    Varsta
    43
    Posturi
    208

Implicit Trei caini si un om- un singur suflet in Finala Romanii Au Talent

Sunt atat de emotionata, ca nu reusesc sa imi gasesc cuvintele, sa leg doua vorbe, sa va spun si voua, sa impart cu voi simtirile mele Dar pentru ca imi doresc mult ca si voi sa stiti, si poate chiar sa simtiti aceleasi emotii, va dau doua link-uri, cititi, mesajele lor sunt pe aceeasi lungime de unda cu al meu

http://mihaelaistrate.wordpress.com/...-un-start-vot/

http://happygoldenpaws.wordpress.com...terea-unui-om/

Comunitatea iubitorilor de animale este foarte mare, haideti sa il sustinem, votam pe Bruno Icobet la Romanii Au Talent vineri seara, 10 mai !!
    Pentru cei care au cont pe fb si doresc sa se implice putin mai mult si sa ajute la mediatizare, acesta este evenimetul unde pot invita cat mai multi iubitori de animale

https://www.facebook.com/#!/events/496191517101746/
    Toti oamenii mari au fost candva copii. (Dar putini dintre ei isi mai aduc aminte.)

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    27 mar, 11
    Posturi
    146

Implicit

Daca Bruno si Gasca Merle castiga Finala Romanii Au Talent, nu castiga doar el, castigam toti cei care credem in magia lumii cainilor. In Romania zilelor noastre este impetuos necesara o astfel de victori , poate asa se schimba perceptii, se lumineaza minti ..!
    Noi tinem labutele si pumnii stransi pentru ei si , cu siguranta, au votul nostru!

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    27 iul, 08
    Posturi
    4,599

Implicit

Ah, eu i-am votat si in semifinala si in mod SIGUR ii votez si in finala!!
    Per aspera ad astra

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    21 dec, 12
    Locație
    Bacau
    Varsta
    25
    Posturi
    624

Implicit

Acum i-am vazut pentru prima data, cu adevarat de senzatie! Cu siguranta voi vota, asta e un talent intr-adevar de apreciat. O intrebare insa, pentru ca mi se par ca au blana cam scurta sa fie ciobanesti australieni, cateii sunt cumva catahoula? O rasa EXTREM de rara, ma mir ca exista in tara noastra asa ceva. Minunat!
    I believe in integrity. Dogs have it. Humans are sometimes lacking it.

Clasa "Junior"
    Data inscrierii
    06 sep, 12
    Posturi
    460

Implicit

Sunt border collie. Sunt totusi blanosi, fata de catahoula, care au par scurt.

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    09 mar, 07
    Locație
    bucuresti
    Posturi
    4,292

Implicit

I-am vazut live la treaba si m-au impresionat.Pe langa talent e vorba de f multa munca si de pasiune.Chiar merita sustinuti de catre cei care urmaresc acel concurs.

PS: Nici vorba de catahula.) Stiu sigur ca nu exista asa ceva INCA la noi in tara.

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    21 aug, 09
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2,128

Implicit

Si eu i-am admirat, extraordinar domnul cu cainii !

Si stim toti ce greu e cu cainii, uite ce greu e sa-i dezveti de niste apucaturi ale lor, dar sa-i mai inveti sa faca tot acel spectacol.
    Foarte tare ! Si eu ii votez, chiar din toata inima !

Sa-i faci sa fie asa disciplinati, unul sa stea cuminte pe margine in timp ce ceilalti doi sa faca fel de fel de giumbuslucuri....

Cainele meu vrea sa alerge pe afara dupa mingiile aruncate de ceilalti stapani cainilor lor....cand vede ceva care se arunca, s-ar arunca si el acolo...

Asa incat....tot respectul pentru acest domn !

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    21 aug, 09
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2,128

Implicit

Aoleu, costin....nu renunti la animatia asta cu tastatura care se umple de sange ?!

Ca imi vine rau de cate ori o vad !

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    27 mar, 11
    Posturi
    146

Implicit

Citat Postat de costin81 Vezi post
    I-am vazut live la treaba si m-au impresionat.Pe langa talent e vorba de f multa munca si de pasiune.Chiar merita sustinuti de catre cei care urmaresc acel concurs.
    Merita sustinuti de toti cei care cred in ei si in magia lor, sunt multi oameni care nu urmaresc emisiunea la tv, dar care ii apreciaza si ii voteaza pentru talentul pe care il au si pentru tot ceea ce fac, de asta trebuie mediatizata intens activitatea lor si mediatizata sustinerea lor!
    Eu , in numele lor, va multumesc sincer pentru tot!
    Citat Postat de mirela_miff Vezi post
    Si eu i-am admirat, extraordinar domnul cu cainii !

Si stim toti ce greu e cu cainii, uite ce greu e sa-i dezveti de niste apucaturi ale lor, dar sa-i mai inveti sa faca tot acel spectacol.
    Foarte tare ! Si eu ii votez, chiar din toata inima !

Sa-i faci sa fie asa disciplinati, unul sa stea cuminte pe margine in timp ce ceilalti doi sa faca fel de fel de giumbuslucuri....

Cainele meu vrea sa alerge pe afara dupa mingiile aruncate de ceilalti stapani cainilor lor....cand vede ceva care se arunca, s-ar arunca si el acolo...

Asa incat....tot respectul pentru acest domn !
    Ai dreptate, merita respectul, admiratia, lauda si sustinerea noastra! Fiecar vot conteaza! Multumim!

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    05 iun, 06
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    45
    Posturi
    1,530

Implicit

Va plac cainii ?? Binenteles, nu mai incape vorba, nu-i asa ?

Atunci :

Vineri, in seara aceasta, la PROTV, Marea Finala la emisiunea Romanii au talent, nu ratati la orele 20:30, si nu uitati sa votati: BRUNO !

Bruno Icobet si Gasca Merle, un spectacol unic ! Nu ratati ! Votati : BRUNO !
    Trimite sms cu textul ''BRUNO'' la 1276

Sustine un om care este iubit de caini ! votati: BRUNO - 1276

https://www.facebook.com/pages/Ulei-...95291017288036

Vand caine: mananca orice si ii plac foarte mult copiii

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    26 iun, 08
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2,102

Implicit

Ii sustinem si ii votam ! I-am votat si in semifinala si eu cred din tot sufletul ca merita sa castige ! Au o relatie speciala iar Bruno este un suflet tot !
    Properly trained, a man can be dog's best friend. ~ Corey Ford

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    26 iun, 08
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2,102

Implicit

Felicitari Bruno si cateii magici ! A fost un numar emotionant si conexiunea intre ei este fantastica ! Felicitari si fiti siguri de votul nostru !

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    26 iun, 08
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2,102

Implicit

Video aici pentru numarul emotionant : http://romaniiautalent.protv.ro/vide...714bd0ed060925

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    27 mar, 11
    Posturi
    146

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    27 mar, 11
    Posturi
    146

Implicit

START VOT!
    De acum puteti vota la 1276 cu textul BRUNO sau apel telefonic la 0900 760 658!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */