Bun venit pe Forum animale - Animale.ro.

Prin navigarea pe acest site, iti exprimi acordul cu privire la politica de folosire cookies. Detalii

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 30
    Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    03 iun, 11
    Locație
    Eforie
    Varsta
    52
    Posturi
    194

Implicit expozitii 2014 Bucuresti 12, 13 aprilie CAC si Constanta CAC si CAC I B 21,22 iunie

expo CAC 12, 13 aprile Bucuresti in Tei .
    inscriere si plata pana in 28 februarie este 35 lei / expo primul caine si 30 lei / expo urmatorii caini
    arbitru gr 7 Calin Simu 12 apr si Catrinel Pauna in 13

expo CACIB international - Constanta 21, 22 iunie complexul expo mamaia inscriere si plata pana in 31 martie 50/expo primul caine , 35/expo urmatorii caini
    Expo CAC- national Constanta 21, 22 iunie , 35 /expo primul caine , 20 expo urmatorii caini
    arbitri gr 7 in 21 iunie CACIB -Daniela Radu : CAC 21 IUNIE Yolanda Hagler
    22 IUNIE CACIB Sigrid Jarmer : CAC 22 iunie Augustin Ionescu

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    13 apr, 11
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    681

Implicit

E extrem de greu cu plata cu 1-2 luni mai devreme: februarie pentru o expo in aprilie, martie pentru alta abia in iunie?! Nimeni nu poate sti ce probleme pot interveni. De obicei data limita e cu 2-3 saptamani inainte de expo, sper sa modifice termenul.

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    15 iun, 09
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    34
    Posturi
    920

Implicit

abia asteptam. o sa participam si noi cu toate fetele la clasa deschisa mama si fetitele la juniori. Cred ca la Jack russell terrier umplem ringul doar cu noi )))) dar speram sa vina si altii. Sa fim cu adevarat o "forta" a terrierilor.

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    03 sep, 09
    Posturi
    1,109

Implicit

Citat Postat de cary Vezi post
    E extrem de greu cu plata cu 1-2 luni mai devreme: februarie pentru o expo in aprilie, martie pentru alta abia in iunie?! Nimeni nu poate sti ce probleme pot interveni. De obicei data limita e cu 2-3 saptamani inainte de expo, sper sa modifice termenul.
    Da.. si la noi la fel, abia asteptam show-ul dar moapsa mea e posibil sa intre in 'perioada'. sa speram ca nu

"Gold is plentiful compared to old friends...."

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    14 feb, 11
    Posturi
    59

Implicit

Cary, pentru Bucuresti ultimul termen este pe 1 Aprilie, iar pentru Constanta 15 Iunie. Termenele de mai sus sunt pentru inscrieri la pret redus.

clasa "Campioni"
    Data inscrierii
    03 sep, 09
    Posturi
    1,109

Implicit

Ahh.. bun bun atunci

"Gold is plentiful compared to old friends...."

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    29 nov, 13
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    50

Implicit

Am sa vin si eu. In calitate de spectator nu concurent. Deja am facut schimb de tura cu colega de la munca, ca sa fiu sigura ca voi fi libera
    Sper sa vad mai multi setter-asi .

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    13 apr, 11
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    681

Implicit

Citat Postat de eltga Vezi post
    Cary, pentru Bucuresti ultimul termen este pe 1 Aprilie, iar pentru Constanta 15 Iunie. Termenele de mai sus sunt pentru inscrieri la pret redus.
    Multumesc pentru lamuriri eltga, asa e mai bine. De obicei eu sunt printre ultimii la inscriere, fiindca depind de programul "handlerului" familiei, care are competitiile lui. Trebuie sa plasez si eu strategic o cupa pe acolo printre ale lui

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    13 apr, 11
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    681

Implicit

Citat Postat de ramona_hot Vezi post
    abia asteptam. o sa participam si noi cu toate fetele la clasa deschisa mama si fetitele la juniori. Cred ca la Jack russell terrier umplem ringul doar cu noi )))) dar speram sa vina si altii. Sa fim cu adevarat o "forta" a terrierilor.
    Ramona daca ajung la Bucuresti, garantat vin la ringul tau, sa ii fac cunostiinta Tanei cu surioarele ei duracele

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    15 iun, 09
    Locație
    Bucuresti
    Varsta
    34
    Posturi
    920

Implicit

Ramona daca ajung la Bucuresti, garantat vin la ringul tau, sa ii fac cunostiinta Tanei cu surioarele ei duracele
    hahahaha ..... te asteptam

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    01 dec, 09
    Locație
    Constanta
    Varsta
    35
    Posturi
    52

Implicit

Este cineva destul de dragutz incat sa imi zica si mie contul in care se achita taxele de la expozitiile din Constanta? (Banca, Sucursala). Merci!

Clasa "Baby"
    Data inscrierii
    14 feb, 11
    Posturi
    59

Implicit

Citat Postat de Puck Vezi post
    Este cineva destul de dragutz incat sa imi zica si mie contul in care se achita taxele de la expozitiile din Constanta? (Banca, Sucursala). Merci!
    Puck, gasesti la adresa: http://achmb.com/servicii

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    13 apr, 11
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    681

Implicit

cei din Constanta nu au asociatia lor chinologica sau organizatori sunt cei de la Bucuresti?

Clasa "Puppy"
    Data inscrierii
    03 iun, 11
    Locație
    Eforie
    Varsta
    52
    Posturi
    194

Implicit

Cary , cauta asociatia chinologigica Metropolitana si gasesti informatii. intradevar eu nu am gasit nr de cont dar ai nr de tel si poti intreba L-V intre 15-19 . sau pe FB da add la asociatia chinologica sau brandusa gheorghiu ca multe info le gasesti mai intai pe FB ...da , as ch bucuresti organizeaza si la constanta .
    ca sa beneficiezi de tarifele mici de inscriere trebuie sa fi membru ach.ro cu cotizatia platita pe 2014 - 100 lei /an .

Clasa "Deschisa"
    Data inscrierii
    13 apr, 11
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    681

Implicit

Multumesc domnule Sury, stiu de pagina lor, cotizatia e platita pe tot anul, mai trebuie sa aflu un nr de cont, un loc decent de cazare si sa terminam sfatul in familie, adica eu sa ii conving pe ai mei...de fapt, asta e sarcina cea mai grea Nu cred ca pot sa merg la vreo alta competitie cu Tana mea in afara de asta , nici macar la Pitesti, fiindca sigur in septembrie o sa fie in calduri.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Back to top
/* ]]> */